Design Suite Canopy Bed & Balcony By Arena

  • 40 μ²

Το Design Suite Canopy Bed & Balcony By Arena Βερόνα απέχει 20 λεπτά με τα πόδια από τον σιδηροδρομικό σταθμό Verona Porta Nuova και περίπου 700 μέτρα από τη Βερόνα. Για να συνεχίσετε να ακολουθείτε το πρόγραμμα άσκησης, σας παρέχεται πρόσβαση σε παγοδρόμιο.

Το διαμέρισμα διαθέτει πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα όπου οι επισκέπτες μπορούν να μαγειρέψουν και να απολαύσουν τα γεύματα τους.

Το Σπίτι της Ιουλιέτας απέχει 9 λεπτά με τα πόδια από αυτό το διαμέρισμα, ενώ η Αρένα της Βερόνα βρίσκεται σε απόσταση μόλις 1 χλμ. Το Design Suite Canopy Bed & Balcony By Arena βρίσκεται 13 λεπτά με τα πόδια από την Πλατεία Bra. Η πλησιέστερη στάση λεωφορείων Via Venti Settembre 7 III βρίσκεται σε απόσταση 50 μέτρων.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Design Suite Canopy Bed & Balcony By Arena Βερόνα
Marinesca Room
Τιμή μόνο για κινητά

Marinesca Room

57 μ από το κατάλυμα
USD 93 USD 84
ανά νύχτα
Residenze Fedasia
Τιμή μόνο για κινητά

Residenze Fedasia

7.9
Καλό 27 σχόλια
79 μ από το κατάλυμα
USD 129 USD 116
ανά νύχτα
Petit Maffi Romantico Appartamento In Centro Citta
Τιμή μόνο για κινητά

Petit Maffi Romantico Appartamento In Centro Citta

9.5
Εξαιρετικό 7 σχόλια
97 μ από το κατάλυμα
USD 175 USD 158
ανά νύχτα

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Παροχές για παιδιά

    • Βρεφικές κούνιες

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων

    Συσκευές

    • LCD TV

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:00 έως 23:59
    Check-out: έως 11:00
    Αριθμός αδείας023091-LOC-08006,IT023091C2DDVH427L
    Συχνές ερωτήσεις
    • Πού βρίσκονται το Design Suite Canopy Bed & Balcony By Arena;
      Το Design Suite Canopy Bed & Balcony By Arena βρίσκεται κοντά σε Βερόνα.
    • Ποια διάσημα αξιοθέατα βρίσκονται κοντά στο το Design Suite Canopy Bed & Balcony By Arena;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το Design Suite Canopy Bed & Balcony By Arena περιλαμβάνουν Πλατεία Bra, Αρένα της Βερόνα καθώς και Σπίτι της Ιουλιέτας.
    • Στο το Design Suite Canopy Bed & Balcony By Arena προσφέρεται φαγητό;
      Τα εστιατόρια κοντά στο το Design Suite Canopy Bed & Balcony By Arena περιλαμβάνουν Arca Di Noè και Caffetteria Savoia και απέχουν μόνο 5 λεπτά με τα πόδια.
    • Το Design Suite Canopy Bed & Balcony By Arena προσφέρει Ίντερνετ;
      Ναι, το Design Suite Canopy Bed & Balcony By Arena προσφέρει Wi-Fi.

    Τοποθεσία

    Map

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Design Suite Canopy Bed & Balcony By Arena Βερόνα

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο